Kalendarze

Pragniemy przedstawić Państwu bogatą ofertę kalendarzy. Od przyciągających wzrok, wiszących kalendarzy planszowych i trójdzielnych, poprzez niezbędne biurkowe i książkowe, po listkowe, które można schować w portfelu.

Kalendarze trójdzielne

Bardzo popularna forma upominku reklamowego Pozwalają w prosty sposób zaistnieć w świadomości klientów przez cały rok.

Są to kalendarze ścienne z możliwością zrywania kart. Na stronie znajduje się miesiąc bieżący (wyróżniony tłem) oraz m-c poprzedni i następny. Oferujemy indywidualny projekt na główkę kalendarza.

Kalendarze sztancowane charakteryzują się główką w dowolnym kształcie, współgrającym z projektem graficznym.

Kalendarze książkowe

Umożliwiają planowanie i zapisywanie informacji dzień po dniu w sposób czytelny i uporządkowany, bez konieczności ich zapamiętywania. W zależności od potrzeb klienta oferujemy kalendarze różnej wielkości, oprawione na różne sposoby - od tradycyjnych przez indywidualnie zaprojektowane do skórzanych.

Możliwa jest również indywidualizacja kalendarzy książkowych oraz ich personalizacja (naniesienie dowolnego znaku graficznego czy nazwiska) poprzez nadruk laserowy.

Kalendarze planszowe

Najczęściej w formie przyciągających wzrok zdjęć z zamieszczonym kalendarium. Mogą stanowić barwny element na ścianie w miejscu pracy i w domu.

Przygotowujemy je na najlepszych materiałach, dbając o oryginalny projekt i staranne wykończenie.

Kalendarze biurkowe

Niezwykle praktyczne w pracy biurowej. Popularne w urzędach, agencjach, instytucjach i firmach prywatnych. Dzięki umieszczeniu na nich znaków firmowych i danych teleadresowych kontakt do Państwa firmy jest zawsze w zasięgu ręki.

Oferujemy praktyczne i czytelne kalendarium, ciekawe wzornictwo i pola na podręczne notatki.

Kalendarze listkowe

Najbardziej popularne z kalendarzy w małej formie. Mieszczą się w portfelu i kieszeni.

W ofercie znajdziecie Państwo kalendarium drukowane w pełnym kolorze, na odwrocie którego można umieścić wizytówkę Waszej firmy.

Podkłady biurowe

Estetyczne, kolorowe, stanowią doskonałą formę upominku reklamowego. Zawsze pod ręką, by zrobić notatki w czasie rozmowy telefonicznej, szybko odszukać potrzebny w danej chwili numer telefonu czy adres.