Firma KRD istnieje na rynku bydgoskim od 1992 roku. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 18. Posiadamy również oddziały przy ul. Toruńskiej 109 oraz w Grudziądzu przy ul. Kościelnej 25.

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług poligraficznych i reklamowych, a także specjalizujemy się w wytwarzaniu stempli.

Nowoczesne urządzenia oraz wykwalifikowana 40 osobowa kadra, pozwalają na zaspokojenie potrzeb i gustów najbardziej wymagających odbiorców. Ponieważ nasi Klienci chcą współpracować z jednym, solidnym partnerem, który może zrealizować każde zlecenie, nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz podwyższamy kwalifikacje pracowników.

W czasie naszej wieloletniej działalności na rynku, zaufało nam tysiące Klientów, a wśród nich instytucje państwowe, urzędy, banki, znaczące na rynku zakłady produkcyjne oraz osoby prywatne. Każde zlecenie traktujemy w sposób odpowiedzialny i profesjonalny, tak, aby wszyscy nasi Klienci byli zadowoleni z jakości usług.

Oferujemy wiele niepowtarzalnych, spersonalizowanych produktów, które tworząc wizerunek Firm naszych Klientów, przyczyniają się również do ich sukcesów na rynku.

Na stronie internetowej KRD znajdziecie Państwo ofertę oraz możecie zapoznać się z technologiami, które posiadamy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Aby zapewnić Państwu dogodne warunki współpracy, przedstawiciele handlowi chętnie pojawią się u Państwa w celu zaprezentowania naszej oferty.

W KRD nie ma rzeczy niemożliwych.