Dlaczego możesz nam zaufać

Jesteśmy pierwszą firmą w Bydgoszczy, która w roku 1992 wprowadziła nową rewolucyjną jak na tamten czas technologię wytwarzania pieczątek.

Pieczątka jest niezastąpionym elementem w systemach identyfikacji i wizualizacji firm.

Mimo ciągłego rozwoju techniki nadal pełni podstawową funkcję rozpoznawczą w każdym urzędzie czy instytucji. Bez pieczątki nie założymy konta firmowego w banku, większość dokumentów dopiero po przybiciu stempla nabiera oficjalnej wartości. Pieczątka potwierdza ich oryginalność, nadaje mocy prawnej aktom, pełnomocnictwom, umowom.

Od początku istnienia KRD zaufało nam setki tysięcy klientów. Znakomita większość korzysta z naszych usług regularnie od wielu lat. Żadna firma w Bydgoszczy nie wykonuje tyle stempli każdego dnia co my. Korzystamy ze znanych z wysokiej jakości producentów akcesoriów i komponentów do produkcji stempli. Wykorzystujemy najnowsze technologie. Jako jedyni w Bydgoszczy stosujemy technologię laserową. Pozwala ona dokładnie przenieść obraz z ekranu komputera na płytkę pieczątki, zamieścić na pieczątce również wysokiej jakości obrazy (logo firmy itd.).

Wielokrotnie byliśmy inicjatorami nowych zastosowań pieczątki. Wykonujemy pieczątki we wszystkich dostępnych technologiach.