Pieczątki

Jesteśmy pierwszą firmą w Bydgoszczy, która w roku 1992 wprowadziła nową rewolucyjną jak na tamten czas technologię wytwarzania pieczątek

Pieczątka jest niezastąpionym elementem w systemach identyfikacji i wizualizacji firm. Mimo ciągłego rozwoju techniki nadal pełni podstawową funkcję rozpoznawczą w każdym urzędzie czy instytucji. Bez pieczątki nie założymy konta firmowego w banku, większość dokumentów dopiero po przybiciu stempla nabiera oficjalnej wartości. Pieczątka potwierdza ich oryginalność, nadaje mocy prawnej aktom, pełnomocnictwom, umowom.

Od początku istnienia KRD zaufało nam setki tysięcy klientów. Znakomita większość korzysta z naszych usług regularnie od wielu lat. Żadna firma w Bydgoszczy nie wykonuje tyle stempli każdego dnia co my. Korzystamy ze znanych z wysokiej jakości producentów akcesoriów i komponentów do produkcji stempli.

Wykorzystujemy najnowsze technologie. Jako jedyni w Bydgoszczy stosujemy technologię laserową. Pozwala ona dokładnie przenieść obraz z ekranu komputera na płytkę pieczątki, zamieścić na pieczątce również wysokiej jakości obrazy (logo firmy itd.). Wielokrotnie byliśmy inicjatorami nowych zastosowań pieczątki. Wykonujemy pieczątki we wszystkich dostępnych technologiach.

Pieczątki samotuszujące

Pieczątki kolorowe

Multi Color Impression (MCI) to pierwsza pieczątka z wielobarwnym odbiciem wykonana w nowoczesnej technologii laserowej i w opatentowanym procesie produkcyjnym, wypracowanym przez firmę Trodat. Indywidualne ułożenie kolorów w pieczątce MCI Trodat sprawia, iż jest to produkt unikalny i dopasowany do potrzeb i wymagań klienta.

Wykonując pieczatkę MCI można dowolnie dobierać kolory z szerokiej gamy kolorystycznej (obecnie 16 kolorów MCI), zachowując podstawowe zasady technologiczne. Unikalny projekt MCI, może być w każdej chwili ponownie odtworzony, dzięki wykorzystaniu techniki laserowej.

Datowniki i numeratory

W naszej ofercie znajdą Państwo datowniki samotuszujące z samą datą, jak i również z płytką tekstową. Takie pieczątki bardzo usprawniają pracę w magazynach, produkcji i biurach. Pozwalają uchwycić moment przekazania dokumentów, oraz stanowią wiarygodny dowód daty.

Pieczątki suche

Suche stemple (wytłaczane) pozostawiają na papierze trójwymiarowy odcisk matrycy, na której może znaleźć się logo i tekst.

Odcisk pieczęci może mieć dowolny kształt. Można je używać do papieru o gramaturze od 80 do 400 g/m2.

Dzięki wyjmowanej wkładce z matrycą i patrycą, do jednego urządzenia stemplującego można używać kilku stempli.

Referentki

Stempel grawerowany w metalu, znakomicie nadaje się do odciskania w lace lub innych miękkich tworzywach.

Tusze

Tusze do pieczątek fotopolimerowych i gumowych:

  • 110S - wodny do znakowania papieru
  • 110UV - wodny do znakowania papieru, skóry ludzkiej, bezbarwny, widzialny tylko w świetle UV
  • 117UV - wodny do znakowania papieru, widzialny w świetle dziennym, fluoryzujący tylko w świetle UV posiada certyfikat producenta, zezwalający na użycie go do znakowania ludzkiej skóry

Tusze do pieczątek gumowych:

  • SF-PA - alkoholowy, szybkoschnący, do znakowania papieru powlekanego, do stempli samotuszujących
  • 120 - alkoholowy, szybkoschnący, do znakowania papieru, odporny na działanie wody i kwasów
  • 130 - alkoholowy, szybkoschnący, do znakowania metalu (stal, alumonium, miedź)
  • 191 - uniwersalny, szybkoschnący, do powierzchni gładkich
  • 196 - szybkoschnący, półprzezroczysty do znakowania tworzyw
  • 199PO - alkoholowy, uniwersalny, szybkoschnący
  • 199UV - alkoholowy, uniwersalny, szybkoschnący, bezbarwny, widzialny tylko w świetle UV